Вечір - реквієм «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять!»

16 лютого в залі Будинку Культури пройшов вечір-реквієм, організований сільським бібліотекарем та директором Будинку Культури. Запрошеними гостями були учасники бойових дій з Дмитрівки – Горбач Павло, Альохін Сергій, секретар сільської ради Пелешок Олена Степанівна, голова ради ветеранів Конюшенко Наталія Іванівна, сім΄ї воїнів – інтернаціоналістів.

Ведучі вечора акцентували увагу учасників заходу на основних причинах війни в Афганістані, ролі радянської армії в тих подіях та жертвах, яких завдала ця війна. Відбувся показ документального фільм зі свідченнями очевидців «Війна від першої особи. Афганістан», а також презентація «Пам'яті полеглих».

Звернувшись до запрошених гостей, що віддали частинку себе тій афганській війні, ведучі попросили поділитися враженнями про ту війну, розповісти про такі поняття, як «честь», «дружба». Ветерани афганської війни, розповідаючи про той час, ще раз наголосили на необхідності берегти мир, юнакам дбати про захист рідної землі і своїх рідних, знати ціну життя й берегти його.